Еволюція Інструментів • удобрения Adaptamin - Здоровые растения, здоровые животные, здоровый человек!
Еволюція Інструментів Дмитрий Васильев - Дмитрий Васильев. Директор по растениеводству «УкрАгроКом» Full view

Дмитрий Васильев. Директор по растениеводству «УкрАгроКом»

Еволюція Інструментів

Еволюція Інструментів

     Здавна, людство намагається повторити чудо природи відтворення рослин. У різні часи ми брали до рук різні інструменти: від сохи до сучасного плуга, від диких рослин до сучасних гібридів, від простої сапи до селективних гербіцидів.

     Що змінилось? І багато чого і водночас мало. Ми до цих пір повністю не можемо зрозуміти, як дерева у лісі ростуть напротязі сотен літ, не потребуючи при цьому ні добрив, ні фунгіцидів, ні будь-яких інших засобів чи заходів захисту. Проте, із властивою лише людям упертістю, ми йдемо далі, випробовуємо все нові і нові інструменти.

     Один із таких, на сучасному етапі – це мікродобрива. І, хоча, це питання не нове, але досить не вивчене. ЯК ВОНИ ДІЮТЬ? Який механізм їх перетворення у рослині, яким чином надмала доза, що потрапляє на листок чи на зерно ДІЄ? Інколи ми не спостерігаємо ніякої дії, інколи, навіть, спостерігаємо шкоду, але, у більшості випадків, бачимо суттєвий вплив на збільшення продуктивності, якості, зменшення фітотоксичності від дії інших хімічних інструментів. Позитивних факторів їх застосування, все ж більше.

     Тому, останнім часом, іх використання набуло серйозного поширення. Та залишається багато питань на які, ми виробничники, або не знаємо відповіді, або не маємо часу її шукати! У такій ситуації нам простіше відмовитись від цікавого і дієвого, ніж постійно перебувати у пошуку правильної відповіді! Та якщо ми хочемо досягати більших результатів при цьому, скорочуючи витрати на макродобрива (які становлять суттєву частину затрат у полі), то необхідно рухатись у цей бік.

     Важливість і необхідність мікроелементів для рослин давно доведена!!! На мою переконану думку, для успішного використання цього інструменту, шукати ВІДПОВІДІ необхідно "вдома". Продукт виготовлений у нашій країні буде мати найкваліфікованніший (яке складне слово) супровід. Його здійснюють ті вчені, яких у нас ще Слава БОГУ є. Це ще ті кадри, яких родила неперевершена на сьогоднішній день система Радянської Освіти!!! Ми зобов`язанні скористатися їхніми здобутками, бо рішення, які ми приймаємо у полі – це відповідальність перед багатьма людьми!

     Особисто у мене всиляють оптимізм і надію такі люди, як Чувурін О. В. із його дітищем під назвою "АДАПТАМИН".

        

З повагою,

Дмитро Васильєв

Директор по рослинництву «УкрАгроКом»

http://www.ukragrocom.com

Опубликовал Admin


1 Комментарии

Оставить комментарий